FAQ

Kompletní pravidla soutěže „ASEKOL – hlasuj pro nejoblíbenější streetartový kontejner České republiky“, najedete na internetové stránce www.umenitridit.cz.

Soutěž probíhá v období od 2.9. 2019 00:00:00 hodin do 13. 10.2019 23:59:59 hodin.

Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 18 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území České republiky, která se řádně zaregistruje (tzn. vytvoří si uživatelský profil) na internetové adrese www.umenitridit.cz a splní podmínky pro účast v hlasování o nejoblíbenější streetartový kontejner České republiky, kterým je přidělení minimálně jednoho hlasu formou emotikon pod fotografiemi soutěžních kontejnerů umístěných ve 14 městech České republiky, a to v době hlasování a konání soutěže od 2.9.2019 do 13.10.2019.

Každý řádně zaregistrovaný účastník hlasování má celkem 3 šance na získání některé z výher:

  1. Za přidělení minimálně jednoho hlasu formou emotikon jakémukoliv kontejneru je hlasující zařazen do závěrečného losování o 30 odměn se streetartovou tématikou (mikiny, bavlněné tašky a placky). Čím více hlasů kontejnerům přidělí, tím vícekrát je zařazen do slosování, přičemž platí, že maximální počet účastí v závěrečném slosování je 14.
  2. Za přidělení 7 a více hlasů kontejnerům, bude mít možnost každý účastník přidat své kreativní fotky do svého profilu na téma „kreativně a originálně u streetartového kontejneru“, podle města, ve kterém fotku pořídil. Odborná porota po skončení každého týdenního kola vybere jednoho výherce hi-tech odměny pro soutěžní týden (týdenní odměna: 1x tablet, nebo 1x chytré hodinky, nebo 1x sluchátka, nebo 1x mobilní telefon, nebo 2x x instafotoaparát) na základě vyhodnocení nejkreativnější fotky. Uživatel může do svého profilu nahrát vždy pouze jednu fotku k danému městu, přičemž platí, že maximální počet nahraných soutěžních fotek v kreativní části soutěže je 14. Pokud není fotka vybrána v daném týdnu, účastní se automaticky následujících týdenních kol.
  3. Za nahrání všech svých osobních 14 kreativních fotografií pořízených u streetartových kontejnerů ve všech 14 městech České republiky je každý uživatel zařazen do závěrečného slosování o balíček hi-tech odměn (mobilní telefon, sluchátka a powerbanka).

Za soutěžní fotografii se považuje pouze taková fotografie, která bude zobrazovat kreativně a originálně soutěžícího u některého ze 14 streetartových kontejnerů rozmístěných ve městech České republiky.

Ke každému městu lze nahrát pouze jednu fotografii, která před zařazením do soutěže, projde kontrolou ze strany Pořadatele, zda-li splňuje podmínky kreativní soutěže.

V případě zamítnutí fotky ze strany Pořadatele, můžete fotku smazat a nahrát jinou, která bude již splňovat podmínky kreativní soutěže.

Ano. Pokud fotky porota neohodnotí jako nejlepší v daném soutěžním týdnu, přesouvají se všechny do následujícího týdne. Za 14 fotek ze všech 14 měst ČR jste automaticky zařazen do slosování o hlavní cenu, které proběhne až po skončení hlasování a soutěže.

Osoby mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce (např. rodiče).

Ne, soutěž je určena pouze osobám s trvalým pobytem i doručovací adresou na území České republiky.

Losování o 30 odměn se streetartovou tématikou (mikiny, tašky a placky) proběhne až po skončení hlasovací části, tj. po 13.10.2019. Výherci budou zveřejněni na soutěžní www stránce.
Výherce týdenních kol vyhodnotí odborná porota vždy po ukončení týdenního kola. Výherce za dané soutěžní týdenní kolo bude zveřejněn na soutěžní www stránce. Losování o hlavní cenu – balíček hi-tech produktů (telefon + sluchátka + powerbanka) proběhne až po skončení hlasovací části, tj. po 13.10.2019. Výherce bude zveřejněn na soutěžní www stránce.

O případné výhře budeme zároveň výherce informovat i na jeho e-mailovou adresu a to nejpozději do 7 pracovních dní od příslušného losování nebo vyhodnocení, kdy takovou výhru získal.

Ano. Každý má šanci vyhrát minimálně 3x. Za hlasování pro kontejnery, za vyhodnocenou nejlepší svoji kreativní fotografii a za nahrání všech svých kreativních 14 fotografií ze 14 měst.

Ano. Hlasovat pro kontejnery můžete do té doby, dokud nepřidělíte svůj hlas pomocí emotikon všem 14 kontejnerům, bez ohledu na den a čas, kdy tak v průběhu konání hlasování učiníte.

Ano, stačí když překliknete na jinou emotikonu pod obrázkem.

Hodnocení probíhá pomocí emotikon pod fotkami kontejnerů. Každá emotikona má v systému hodnocení i svoji číselnou hodnotu, podle které systém vyhodnocuje kontejner, který se líbí nejvíce.

Abychom mohli ověřit a aktivovat váš soutěžní účet, potřebujeme ověření prostřednictvím e-mailové adresy, kterou aktivně využíváte.

Účastí v soutěži udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely uskutečnění soutěže a udělení cen. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to zdarma, přímo u pořadatele soutěže.

Pokud nepotvrdíte tento nepovinný souhlas, nic se neděje. Tato volba je nepovinná a zahrnuje pouze možnost zasílání dalších obchodních sdělení a informací o následujících akcích společnosti ASEKOL. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to zdarma, přímo u pořadatele soutěže.

Při přihlášení stačí požádat znovu o zaslání nového hesla na registrovaný e-mail.

Ano, osobní údaje, které nám poskytnete, jsou chráněny podle platných zákonů České republiky a nakládáme s nimi přesně dle Pravidel soutěže.

Bohužel je potřeba nahrávat fotografie pod svým účtem k danému městu. Nahrávání je omezeno velikostí datového souboru, který je 5 MB. Zkuste fotografii zmenšit a nahrát znova. Nedaří-li se vám nahrát fotografie z mobilu, přihlaste se na stolním PC a zkuste akci opakovat.

Výhru vám odešleme nejpozději do 60 dní od ukončení soutěže.

Ideálně během pracovní doby ve všední dny od 9.00 do 17.00 hodin prostřednictvím zpráv na našem profilu https://www.facebook.com/asekol, případně e-mailem na soutez@umenitridit.cz.

Sdílej soutěž!


Sleduj nás na Instagramu

ASEKOL a.s.
Československého exilu 2062/8, 143 00 Praha 4
E-mail: info@asekol.cz
Tel.: +420 234 235 111
IČ: 27373231
DIČ: CZ27373231


© 2019 Umění třídit. Všechna práva vyhrazena. Design a výroba stránek: GetWorksMedia